Eğitimler

‼️Çocuklarda ve Ergenlerde Online Terapi Eğitimi‼️ *03.12.2020* *Çocuk ve ergenlerin psikolojik sağlamlıklarını geliştirmeye yönelik tüm gün sürecek olan eğitimde  ( oyun terapisi, akran terapisi, resim yorumlama ,aktif olarak iletişimde kalma ve ilişki kurma, problem çözme, olumsuz düşünce avcısı ,geleceğe dönüş )  konuları ayrıntılı olarak işlenecektir.  Her konuda online yapılmış olan vaka örnekleri katılımcılara uzmanımız tarafından paylaşılacak ve interaktif bir çalışma olarak ilerleyecektir.  Psikolojik olarak sağlamlık, tutum ve becerilerini danışanların kazanmasına yönelik yapılacak olan paylaşımlarda; uzmanımız Burçin Demirkan 2010'dan beri olan deneyimlerinin bir sentezi olarak dinamik bir eğitim olmasını sağlayacaktır.  Her eğitim için ayrı ayrı sertifika programları yapılıp sertifikalar sunulacaktır. Sertifikalara artı olarak uluslararası üniversitelerden onaylanması istendiğinde üniversite onaylı sertifikalar da sağlanacaktır.  *Uzmanımız kimdir? Burçin Demirkan Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olup,  yüksek lisansını, dil gelişim sorunları oluşumunda bakımverenlerin( ebeveynlerin ve bakıcılarının ) etkisini araştıran ve konuşma sorununun yanında diğer öğrenme güçlükleriyle ilgili de yerinde müdahaleleri, çok kısa sürede öğrencilere ve çocuklara ivme kazandırmıştır. Bu durum aileler ve öğretmenler tarafından dikkat çekmiştir.  Avrupa komitesi eğitici eğitimcisi olan Burçin Demirkan birçok ülkeyle işbirliği yapmış ve bu alanlarda yurt dışı çalışmalarında öncülük yapmış bir uzmandır. En son Azerbaycan'da Aliye tarafından eğitim verilmesi üzerine davet edilmiş. Azerbaycan'daki çalışmalarını hala yürütmekte olup Mecidiyeköy'deki ofisinde danışan almaya devam etmektedir.  *İletişim bilgileri* 0533 451 55 43  *Sosyal Medya Hesapları:  linkedln burcin-demirkan  facebook.com /CocukAileDanismanligi  Instagram cocuk_aile_danışmanlığı /uzmanpsikologburcindemirkan  Twitter cocuk_aile

‼️Çocuklarda ve Ergenlerde Online Terapi Eğitimi‼️
*03.12.2020*

*Çocuk ve ergenlerin psikolojik sağlamlıklarını geliştirmeye yönelik tüm gün sürecek olan eğitimde  ( oyun terapisi, akran terapisi, resim yorumlama ,aktif olarak iletişimde kalma ve ilişki kurma, problem çözme, olumsuz düşünce avcısı ,geleceğe dönüş )  konuları ayrıntılı olarak işlenecektir.

Her konuda online yapılmış olan vaka örnekleri katılımcılara uzmanımız tarafından paylaşılacak ve interaktif bir çalışma olarak ilerleyecektir.

Psikolojik olarak sağlamlık, tutum ve becerilerini danışanların kazanmasına yönelik yapılacak olan paylaşımlarda; uzmanımız Burçin Demirkan 2010'dan beri olan deneyimlerinin bir sentezi olarak dinamik bir eğitim olmasını sağlayacaktır.

Her eğitim için ayrı ayrı sertifika programları yapılıp sertifikalar sunulacaktır. Sertifikalara artı olarak uluslararası üniversitelerden onaylanması istendiğinde üniversite onaylı sertifikalar da sağlanacaktır.


*Uzmanımız kimdir?
Burçin Demirkan Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olup,  yüksek lisansını, dil gelişim sorunları oluşumunda bakımverenlerin( ebeveynlerin ve bakıcılarının ) etkisini araştıran ve konuşma sorununun yanında diğer öğrenme güçlükleriyle ilgili de yerinde müdahaleleri, çok kısa sürede öğrencilere ve çocuklara ivme kazandırmıştır. Bu durum aileler ve öğretmenler tarafından dikkat çekmiştir.

Avrupa komitesi eğitici eğitimcisi olan Burçin Demirkan birçok ülkeyle işbirliği yapmış ve bu alanlarda yurt dışı çalışmalarında öncülük yapmış bir uzmandır.
En son Azerbaycan'da Aliye tarafından eğitim verilmesi üzerine davet edilmiş. Azerbaycan'daki çalışmalarını hala yürütmekte olup Mecidiyeköy'deki ofisinde danışan almaya devam etmektedir.

*İletişim bilgileri*
0533 451 55 43

*Sosyal Medya Hesapları:

linkedln burcin-demirkan

facebook.com /CocukAileDanismanligi

Instagram cocuk_aile_danışmanlığı
/uzmanpsikologburcindemirkan

Twitter cocuk_aile

ÇOCUK DEĞERLENDİRME TESTLERİ

ÇOCUK TESTLERİ EĞİTİM PROGRAMI-TEST ETİĞİTAKVİM YAŞI HESAPLAMAANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ (AGTE)FROSTİG ... [devamını gör]

TEST EĞİTİMLERİ

Test Eğitimleri Wisc-r Test Eğitimi Objektif test eğitimi Projektif Test Eğitimi Gelişim Testleri [devamını gör]