Duyuru ve Haberler

Çocuklarda ve Ergenlerde Online Terapi Eğitimi

‼️Çocuklarda ve Ergenlerde Online Terapi Eğitimi‼️
*03.12.2020*

*Çocuk ve ergenlerin psikolojik sağlamlıklarını geliştirmeye yönelik tüm gün sürecek olan eğitimde  ( oyun terapisi, akran terapisi, resim yorumlama ,aktif olarak iletişimde kalma ve ilişki kurma, problem çözme, olumsuz düşünce avcısı ,geleceğe dönüş )  konuları ayrıntılı olarak işlenecektir.

Her konuda online yapılmış olan vaka örnekleri katılımcılara uzmanımız tarafından paylaşılacak ve interaktif bir çalışma olarak ilerleyecektir.

Psikolojik olarak sağlamlık, tutum ve becerilerini danışanların kazanmasına yönelik yapılacak olan paylaşımlarda; uzmanımız Burçin Demirkan 2010'dan beri olan deneyimlerinin bir sentezi olarak dinamik bir eğitim olmasını sağlayacaktır.

Her eğitim için ayrı ayrı sertifika programları yapılıp sertifikalar sunulacaktır. Sertifikalara artı olarak uluslararası üniversitelerden onaylanması istendiğinde üniversite onaylı sertifikalar da sağlanacaktır.


*Uzmanımız kimdir?
Burçin Demirkan Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olup,  yüksek lisansını, dil gelişim sorunları oluşumunda bakımverenlerin( ebeveynlerin ve bakıcılarının ) etkisini araştıran ve konuşma sorununun yanında diğer öğrenme güçlükleriyle ilgili de yerinde müdahaleleri, çok kısa sürede öğrencilere ve çocuklara ivme kazandırmıştır. Bu durum aileler ve öğretmenler tarafından dikkat çekmiştir.

Avrupa komitesi eğitici eğitimcisi olan Burçin Demirkan birçok ülkeyle işbirliği yapmış ve bu alanlarda yurt dışı çalışmalarında öncülük yapmış bir uzmandır.
En son Azerbaycan'da Aliye tarafından eğitim verilmesi üzerine davet edilmiş. Azerbaycan'daki çalışmalarını hala yürütmekte olup Mecidiyeköy'deki ofisinde danışan almaya devam etmektedir.

*İletişim bilgileri*
0533 451 55 43

*Sosyal Medya Hesapları:

linkedln burcin-demirkan

facebook.com /CocukAileDanismanligi

Instagram cocuk_aile_danışmanlığı
/uzmanpsikologburcindemirkan

Twitter cocuk_aile

Online Eğitim Sürecinde Ebeveyn Olmak

Online Eğitim Sürecinde Ebeveyn Olmak

02.01.2021 Cumartesi günü 14:00'te MeriçKirklareli Koleji Veli Webinarı'ında Online Eğitim Sürecinde dikkat ... [devamını gör]
Ağustos Ayı Sertifika Programlarımız

Ağustos Ayı Sertifika Programlarımız

ÇOK YAKINDA, AVRUPA KOMİSYONU EĞİTİM EĞİTİMCİSİ UZMAN PSİKOLOG  BURÇİN DEMİRKAN BAYTAR ... [devamını gör]
Dikkat Ve Akıl Oyunları Grup Çalışmaları

Dikkat Ve Akıl Oyunları Grup Çalışmaları

Dikkat ve Akıl Oyunları Grupları Bu gruplarda desteklenecek beceriler;   Dikkat, konsantrasyon ve odaklanma Sosyal ... [devamını gör]
Süpervizyon Eğitimi 1. Oturum Empati

Süpervizyon Eğitimi 1. Oturum Empati

Süpervizyon Danışman Olma Yolculuğu  1. Oturum Empati Tarih: 28 Mart ... [devamını gör]
Süpervizyon Eğitimi

Süpervizyon Eğitimi

Süpervizyon Danışman Olma Yolculuğu  Danışma Sürecinde İletişim ... [devamını gör]
Süpervizyon

Süpervizyon

Süpervizyon Danışman Olma Yolculuğu  Mesleğe Hazırlık Yardım Etmenin Düzenleri Psikoloğun Kariyer Planı ... [devamını gör]
Aile Dizimi

Aile Dizimi

İstanbul Aile Dizimi   Ebeveyn, Çocuk İlişkileri Sorunları, İş Yaşamı ile İlgili Sorunlar, Yetişkinlerin ... [devamını gör]
İlişkiler

İlişkiler

İlişkiler  Uzm. Psikolog Burçin DEMİRKAN Pozitif İlişki Geliştirme Negatif Duygu Almamak Anda ... [devamını gör]